2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning och behandling av farligt avfall
Beskrivning: Hämta och behandla farligt avfall, som lämnas på återvinningscentralerna
Intern identifierare: AÅS2026.0019
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000