2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diarieföringssystem
Beskrivning: Upphandling av diarieföringssystem
Intern identifierare: A2023/2653
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216000 Elektroniska meddelande- och informationstjänster