2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling projektledare utvidgning pågående projekt "försörjningsberedskap på Danderyds sjukhus"
Beskrivning: Danderyds sjukhus söker en projektledare för att utvidga ett pågående projekt avseende en omstrukturering och utveckling av lager- och förrådshållning av medicintekniska förbrukningsartiklar.
Intern identifierare: ASN 2025-7952
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000