2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) regarding weapon related simulators
Beskrivning: The Swedish Police Authority hereby invite you to reply to our request for information (RFI) regarding weapon related simulators. Se attached documents for more information.
Intern identifierare: A389.602/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34152000 Träningssimulatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34150000 Simulatorer, 80620000 Utbildning och simulering: skjutvapen och ammunition, 35740000 Stridssimulatorer, 73432000 Test och utvärdering av skjutvapen och ammunition