413072-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transport av slam – Transport av slam från mindre reningsverk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av slam från mindre reningsverk
BeskrivningUpphandling omfattar hämtning, bortforsling och avlämning av slam från Roslagsvattens mindre reningsverk över 25 personekvivalenter på fastlandet och öar med bro- eller färjeförbindelse.
Intern identifierare657582
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransport av slam från mindre reningsverk