413245-2025 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – DIS Anbudsinbjudan "Upphandling av Plankonsulter"
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Anbudsinbjudan "Upphandling av Plankonsulter"
BeskrivningTomelilla kommun efterfrågar plankonsulter till uppdrag.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare24/184
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000