See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gasol och svetsgaser
Beskrivning: Ramavtal på gasol, svetsgaser mm till UM:s verksamheter.
Intern identifierare: Ks 1325/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande ramavtal på gasol, svetsgaser mm för leverans till de upphandlande myndigheterna.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ramavtalsvillkor