413529-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Kontorsmöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning Åbylunden 1
Referensnummer: Ks 940/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39130000 Kontorsmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Välkommen att ansöka om att lämna anbud i upphandling av möbler och inredning till Åbylunden 1
Endast kvalificerade leverantörer som ansökt om att lämna anbud kommer att bjudas in att lämna anbud.
Upphandlingen inbegriper både nyinköp och återbruk av befintliga möbler.
Upphandlande myndighet (UM) för denna upphandling är Örebro kommun (ÖK) 212000-1967.
Avtal planeras gälla från och med den 2022-11-01 till 2023-12-31.