413695-2021 - ResultatSverige-Kungsbacka: Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av brandredskap och rökluckor
Referensnummer: 21/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för service, underhåll och översyn av brandredskap och rökluckor
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45343100 Brandsäkringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen