2. Förfarande
Förfarande
Titel: Juridiska tjänster
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att täcka Migrationsverkets tillkommande behov av juridiska tjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129254:Lot:1