2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stenhuggeritjänster
Beskrivning: Stenhuggeritjänster. 2 delområden.
Intern identifierare: BV 2022-0206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av stenhuggeritjänster, 2 anbudsområden : gravsättning samt planerat arbete
Intern identifierare: 1734824
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: godkänd kreditupplysning, referenser
Intern identifierare: 1734825