413758-2016 - ResultatSverige-Karlstad: Teknisk besiktning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsarbeten.
Referensnummer: 0097-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ventilationsarbeten inkl. OVK-besiktning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen