413779-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Tekniska konsulter - Akustik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter - Akustik
BeskrivningAvtalet avser att tillgodose kommunens behov av Tekniska konsulter - Akustik. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsdokumentet med tillhörande handlingar.
Intern identifierare2024-00281
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000