413906-2017 - ResultatSverige-Kristianstad: Programvara för projektledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
SaaS-lösning för riskhantering i projekt.
Referensnummer: 1603254
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48331000 Programvara för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att medverka i upphandling av SaaS-lösning för riskhantering i projekt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen