2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av avfallskärl
Beskrivning: Det kommunala bolaget Vatten & Avfall i Malung-Sälen AB, förkortad Vamas, inbjuder till upphandling av "Inköp och leverans av avfallskärl"
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000