413982-2020 - ResultatSverige-Falun: Gånghjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Portabla ramper
Referensnummer: RD19/04196
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141720 Gånghjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal på portabla ramper åt 7-klövern.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen