41400-2020 - ResultatSverige-Falkenberg: Restaurangutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Restaurangutrustning
Referensnummer: SVN2019-26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39315000 Restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av restaurangutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39221000 Köksutrustning, 39221100 Köksgeråd, 39221110 Porslin, 39221120 Koppar och glas, 39221121 Te- eller kaffekoppar, 39221122 Muggar, 39221123 Dricksglas, 39221140 Vattenbehållare, 39221180 Köksredskap, 39221200 Bordsservis, 39221210 Tallrikar, 39221240 Skålar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen