414005-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon Flens kommun
Referensnummer: UPPH/2018:47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Flens kommun inbjuder intresserade leverantörer för anbudsgivning avseende fordon, d.v.s. återkommande behov av person-, kombibilar samt transportbilar m.m.