414006-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Vridspjällventiler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vridspjällsventiler
Referensnummer: 18MB975
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42131280 Vridspjällventiler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen ska leda fram till ett ramavtal avseende leverans av vridspjällsventiler till Stockholm Vattens förväntade behov.