414041-2019 - ÄndringSverige-Västerås: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Taktvätt
Referensnummer: FN 2019/00130-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning