41408-2025 - Resultat
Sverige – Räddningsfordon – Basbil-brandbil Södra Dalarnas Räddningstjänstförbund
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBasbil-brandbil Södra Dalarnas Räddningstjänstförbund
BeskrivningHej alla leverantörer av brandbilar! Södra Dalarnas Räddningstjänstförbund behöver köpa en ny basbil, modell typ BAS 1. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105374:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144213 Brandbilar, 35111000 Brandbekämpningsutrustning