See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Målningsarbeten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar beställarens behov av Målningsarbeten inkl. erforderligt material.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125744:Lot:1