414094-2020 - ResultatSverige-Lidingö: Kompressorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompressorer och torkar till FH00
Referensnummer: KF2018-264
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42123000 Kompressorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kompressorer och torkar med serviceavtal till Käppalaförbundet FH00.
Se förfrågningsunderlaget för detaljer.
Välkomna med era anbud!
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39721320 Lufttorkar, 42123400 Luftkompressorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen