414132-2016 - ResultatSverige-Stockholm: Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Genset 4kVA — 397692 — AI902492.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen This contract concerns the delivery of 4 kVA Gen-sets for the Swedish defence and includes all accessories, spare parts, exchangeable units and documentation. Please see all the technical requirements in enclosed specification.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.