414225-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontrakt drift markskötsel
Referensnummer: 21/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Markskötsel avser ett kontrakt med en leverantör per beställare gällande tjänsteentreprenad enligt ABFF15.
Kontaktpersoner för visning av arbetsområdet:
AB Ängelholmshem Conny Nilsson, tel: 0431- 43 60 09.
AB Ängelholmslokaler Jonas Lenander, tel: 0431- 43 60 63.
Ängelholms kommun Dennis Sjöström, tel: 0431- 46 81 56.