See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för medarbetarundersökningar genom pulsmätning
Beskrivning: KTH upphandlar ett webbaserat verktyg för medarbetarundersökning genom pulsmätningar.
Intern identifierare: HS-2025-3029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000