See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd inom Lag (2016:1145) om offentlig upphandling
Beskrivning: Ramavtal avseende upphandlingskonsulter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113006:Lot:1