414276-2016 - PlaneringSverige-Örebro: Konsulttjänster för projektledning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förhandshandsannons, senior projekledare inom VA, mark, park och gata.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Örebro.
Nuts-kod SE124 Örebro län