Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila flygplansvärmare.
Referensnummer: SDA 2017-001207
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen kan komma att avslutas med elektronisk auktion. Auktionen påbörjas tidigast på tredje dagen efter sista anbudsdag. Kvalificerade leverantörer kommer att bjudas in per e-post till den avslutande auktionen.
Vid budgivning måste samma konto användas som när anbudet lämnades in.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen