2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) regarding e-Gates
Beskrivning: The Swedish Police Authority hereby invite you to reply to our request for information (RFI) regarding e-Gates. Se attached documents for more information.
Intern identifierare: A389.587/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42961100 Passerkontrollsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 35113000 Säkerhetsutrustning, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121300 Säkerhetsinstallationer, 35123500 Videoidentifieringssystem, 35125100 Sensorer, 35125110 Biometriläsare, 35125300 Övervakningskameror, 79710000 Säkerhetstjänster