2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultförmedlare IT-konsulter
Beskrivning: Vi önskar tillgång till konsulter inom ett stort antal roller samt på olika nivåer inom IT-området via en konsultmäklare. Det kan handla om såväl spetskompetens som resurskonsulter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133419:Lot:1