2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av medicinteknisk centralgasutrustning
Beskrivning: Denna upphandling avser service av medicinteknisk centralgasutrustning för Region Dalarna, med option på avhjälpande underhåll och akut avhjälpande underhåll.
Intern identifierare: SN 2025/143
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000