See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamomhändertagande Kristianstads centrala reningsverk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar omhändertagande av slammet för centrala reningsverket i Kristianstad enligt förutsättningarna i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: TN 2024/694
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Slamomhändertagande Kristianstads centrala reningsverk