414736-2026 - Resultat
Sverige – Tekniska tjänster – Anbudsinbjudan av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem Delområde 4, Informationssamordnare ÖVAR
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem Delområde 4, Informationssamordnare ÖVAR
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 202, Delområde 4 Tekniska konsulttjänster inom Informationssamordning för dokumentation och analys inom informationshantering, BIM, CAD, GIS, mätning och rörnätinspektion.
Intern identifierare670575
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnbudsinbjudan av Roslagsvatten Dynamiskt inköpssystem Delområde 4, Informationssamordnare ÖVAR