2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd inom personcentrerad vård
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för löpande avrop av konsultstöd. Avser arbete i PCP4, EU Interreg ÖKS och andra nationella och internationella projekt, samt vara rådgivare i strategiska innovations- och nyttiggörandefrågor.
Intern identifierare: EUI 24 035
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Konsultstöd inom området personcentrerad vård