414782-2020 - ÄndringSverige-SIMRISHAMN: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klienter 2020
Referensnummer: 20/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för klienter till Simrishamn, Tomelilla, Skurup, Sjöbo, Trelleborg och Ängelholms kommuner. Upphandlingen omfattar kommunernas behov av klienter, elevdatorer och tillbehör enligt beskrivning i upphandlingens omfattning.