414810-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning av Sandviken kommuns gator
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning av Sandviken kommuns gator
BeskrivningSandvikens kommun inbjuder till anbudsgivning av Snöröjning inom Sandviken Kommuns gator. Mer information i upphandlingsunderlagen och på www.sandviken.se
Intern identifierareIKS2025_19
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSnöröjning av Sandviken kommuns gator