414810-2026 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Gymnasiala- och grundläggande kurser för vuxna 7-9 i distansform
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGymnasiala- och grundläggande kurser för vuxna 7-9 i distansform
BeskrivningDistansundervisning vuxenskolan
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001