Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flourescensmikroskop
Referensnummer: EUI 20 042
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38515200 Fluorescensmikroskop
II.1.4.
Kort beskrivning
Kompletteringsköp till befintliga mikroskop. För mer information se bifogat dokument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se bifogat dokument.