See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överförflyttningshjälpmedel 7-klöver
Beskrivning: Upphandling av Överflyttningshjälpmedel inom 7-klövern.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Glidskiva - oval
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Glidbräda - sittande
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Glidlakan, draglakan
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Glidmatta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Vård-Uppresningsbälte 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Vård-Uppresningsbälte 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Överflyttningsplattform med sittstöd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Överflyttningsplattform - Stå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Stödstång
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Repstege
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103324:Lot:10