Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av bostad med särskild service för vuxna enligt LSS
Referensnummer: SOCN 2022/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar drift av bostad med särskild service för vuxna enligt LSS.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311200 Social omsorg för handikappade
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3