415100-2016 - ResultatSverige-Karlstad: Virke
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggvaror/byggmaterial.
Referensnummer: 0021-15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03419000 Virke
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leveranser av byggmaterial.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44190000 Diverse byggmaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen