2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF - ÖS CK IVA och HBO Installationssamordnare
Beskrivning: Västfastigheter Bygg och Förvaltning handlar upp installationssamordnare för projekt ÖS CK IVA OCH HBO.
Intern identifierare: SFSS 2024-01277
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000