415398-2025 - Resultat
Sverige – Insamling av avfall – Avfallshantering för kommunala verksamheter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallshantering för kommunala verksamheter
BeskrivningStenungsunds kommun samt det kommunala bostadsbolaget Stenungsundshem bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning av avfallshantering för kommunala verksamheter. Omfattningen av upphandlingen avser avfallshantering för verksamheter och från torg, parker och populära platser. Omfattningen i sin helhet framgår av upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare2024-1162
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000