41540-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Socialvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2018-1062 Jourhem och behandlingsfamiljer
Referensnummer: 18/60
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulentstödd familjehemsvård till Södertälje kommun och Nykvarns kommun.