2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höjdfordon -hävare
Beskrivning: Höjdfordon -hävare
Intern identifierare: 2500-2024-002434
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000