415480-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Konsulentstödda familjehem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulentstödda familjehem
BeskrivningUpphandling av konsulentstödd familjehemsvård för barn, unga och familjer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste kännetecken-
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA: Konsulentstödda familjehem
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109858:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelB: Konsulentstödda familjehem med kompetens angående hedersrelaterat förtryck och våld
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109858:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelC: Konsulentstödda familjehem med kvalificerat behandlingsinnehåll
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109858:Lot:3