415487-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Tjänster avseende fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyreskontrakt för enheten för planerade operationer i Sala
Referensnummer: IN-IN22-0321
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser gasanläggning och hyreskontrakt avseende lokaler för kirurgisk slutenvårdsverksamhet inklusive ortopedi i Sala till Region Västmanland i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.