415488-2022 - ÄndringSverige-Nässjö: Låssmedstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkare Låssmed
Referensnummer: 2022/38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal med en entreprenör för Låssmedsarbeten med succesiva avrop när behov uppkommer. Ramavtalet omfattar hela Nässjö kommun med redovisade kommunala bolag. Utöver detta kan politiska beslut påverka ramavtalets omfattning.