4155-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Uthyrning av industriella fordon med förare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av bygg- och anläggningsprodukter
Referensnummer: 21/01384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för hyra av bygg- och anläggningsprodukter